Blagoslov obitelji

Dragi župljani,

bliži nam se početak Došašća. Od ove godine to je razdoblje u kojem ćemo posjećivati i blagoslivljati obitelji naše župe. U Božićnom vremenu posjećujemo svoje drage izvan Splita, a mnogi i otputuju. Stoga ćemo blagoslov započeti u četvrtak 1. prosinca 2022. kako bi stigli sve posjetit do Božića. Raspored ćemo naknadno objaviti.

Pošast koronavirusa spriječio je dvije godine zaredom blagoslov i posjet obiteljima. Mnogi se još uvijek boje i čuvaju. Stoga ćemo ove godine obnoviti i osvježiti župnu kartoteku. Potrebno je prijaviti se za blagoslov. A to možete učiniti na više načina. Prijaviti se možete do prve nedjelje Došašća 27. studenoga 2022.

Svako vam dobro želimo i zazivamo obilje Božjeg blagoslova na vaš i sve vaše drage.

don Antun Mate, don Slavko i don Ivan

PRIJAVITI SE MOŽETE:

  • Putem SMS poruke na broj 095 563 3310

(u poruku upisati i kod BLA2022)

(u poruku upisati i kod BLA2022)

  • Isprintati i ispuniti ovu prijavnicu i ubaciti je u poštanski sandučić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *